Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V, 220V/50Hz |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Product Name | rotisserie chicken machine |
| Dimension | 810x630x610mm |
| Power | 6KW |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Power Source | Electric |
| Application | Commercial Restaurant, Hotel |
| Keyword | roaster oven chicken chicken, oven rotisserie |
| Keyword2 | automatic chicken rotary bbq grill |
| Keyword3 | electric chicken roasting oven |
Instock
There are no reviews yet.