Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 25 × 35 cm |
| Model Number | BDB201901 |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Smokeless electric oven |
| Rated capacity | 16 strings |
| Style | detachable |
| Applicable number | 6-8 people |
| Product Number | JD0424B |
Instock
There are no reviews yet.