Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 18 × 13 cm |
| Motor type | Brushless |
| Type | Sheet Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.35KG |
| Rated Input Power | 350W |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Model Number | KS-06-150-3.0 |
| Brand Name | HYVST |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Sand Pad Size | 197*70mm |
Instock
There are no reviews yet.