Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Features | INSULATED, Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Overall Length | 37.5cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | STEEL |
| Model Number | CNC |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | aiboduo |
| Origin | Mainland China |
| weight | 1028g |
| maximum thickness | 30mm |
| Axe width | 150mm |
| blade length | 11.3cm |
Instock
There are no reviews yet.