Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Features | Multifunctional, Explosion-proof |
| Axe Head Type | Double-bit |
| Weight | 800g |
| Overall Length | 40cm |
| Handle Material | Other |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Tactical Axe |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Camping |
| Brand Name | ruiguan |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.