Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional, Explosion-proof |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 273g |
| Overall Length | 26cm |
| Handle Material | Other |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | FT020 |
| Type | Broad Axe |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | JIANLAI |
| Origin | Mainland China |
| head length | 9.6cm |
Instock
There are no reviews yet.