Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DUTRIEUX, DOQI |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | 1years |
| Power Source | Battery |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Dimensions | 40*25*10, 40*25*10cm |
| Frequency | 4500 |
| Max. Drilling Diameter | 300mm |
| Rated Voltage | 20V |
| Weight | 6kg |
| Product name | Rotary Hammer |
| Function | 2Functions |
| No-load speed | 0-4500r/min |
| Voltage | 20V LI-ION |
| Input Power | 1800W |
| Application | Construction |
| Packing | Blow Molding Box |
| Battery | 21V 4.0AH/6.0AH |
| Impact energy | 50J |
Instock
There are no reviews yet.