Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LT-317T |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Surface Finishing | Electroplated |
| Style | Contemporary |
| Feature | Cold and Hot, Pull Out Faucets |
| Brand Name | bakala |
| Number of Handles | Single Handle |
| Cold/Hot Water Control Type | Single Holder Dual Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Waterfall flow rate | 8-11 L/Min |
| Water pressure | 3 bar |
| bathroom faucet for bath tub | faucet golden |
| clawfoot tub faucet | shower bathroom faucets |
| tap faucet | chrome dual handles 360 swivel bathroom |
Instock
There are no reviews yet.