Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 28 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 6000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Yofidra |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.