Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 45 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-6 kg |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Type | Li-ion |
| Dust Box Capacity (L) | >2 L |
| Filter Type | HEPA |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | Yes |
| Remote Control | No |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Certification | CB, ce, CE |
| Voltage (V) | 19V |
| Power (W) | 11-20w |
| Function | Sweep Suction, Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | OKP, OKP |
| Origin | Mainland China |
| Model Name | OKP L3 |
| Type | Robot Vacuum Cleaner Smart Home Appliance |
| Plug | EU/US |
| Max. Suction | 3800Pa |
| Navigation | LDS (Lidar) Smart Planned Navigation |
| Mapping | Multi-layer Smart Zoning Map |
| Obstacle Avoidance | Smart Anti-drop & Anti-collision |
| APP/Voice Control | Yes, Also Support Alexa/Google Home Control |
| Connection | WiFi(2.4G Only) |
| Intelligent Partition | YES |
| Dust Box Capacity | 5L |
| Run Time | 150 Minutes |
| Main Brush | Anti-tangle Main Brush |
| Carpet Boost Mode | Yes, Intelligent Identification of Carpet |
| LDS Navigation Features | Smart Obstacle Avoidance via Laser Radar |
Instock
There are no reviews yet.