Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.808 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 256g |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Model Number | KS-0882037 |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 0.35N.m |
| Power Source | DC |
| Brand Name | UF·TOOLS |
| Type | Precision Screwdriver |
| Rechargeable | USB Type-c |
| Lighted | Yes |
| Feature 01 | phone repair tools |
| Feature 02 | power tool kit |
| Feature 03 | screwdrivers for laptop |
| Feature 04 | screwdrivers for macbook |
| Feature 05 | screwdrivers for iphone |
| Feature 06 | screwdrivers for xiaomi |
| Feature 07 | screwdrivers for cellphone |
| Feature 08 | screwdriver handle |
| Feature 09 | mini screwdriver set |
| Feature 10 | electric screwdriver tools |
Instock
There are no reviews yet.