Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Weight | 0.9kg |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Rated Voltage | 12V |
| Certification | CE, none |
| Model Number | WU129 |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | MIJIA |
| Motor type | Brushless |
| Type | Cordless Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.