Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No |
| Special Features | Leather repair |
| Item Volume | 60ml |
| Item Weight | 74g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Leather & Upholstery Cleaner |
Instock
There are no reviews yet.