Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 5.6kg/12.35lbs |
| Rated Input Power | 1300W |
| Brand Name | CNCEST |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 110/220V |
Instock
There are no reviews yet.