Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Model Number | for Woodstar PT85 HSS Kity PT8500 Scheppach HT850 |
| Brand Name | DAZZLEEX |
| Type | Planer Blades |
| Size | 210*22*1.8mm |
Instock
There are no reviews yet.