Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.289 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 20 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | Puimentiua |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Feature 1 | Meet Me At Midnight Slippers |
| Feature 2 | Winter Plush Moon Time Slipper |
| Feature 3 | Comfort Warm Women Men Flat Shoes |
| Feature 4 | Funny Indoor Outdoor Shoes 2024 |
Instock
There are no reviews yet.