Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 2.5KG |
| Certification | CE |
| Dimensions | 325*220mm |
| Model Number | GBH 180-LI |
| Brand Name | Bosch |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Types of electric hammers | Rotary Hammer |
| No-load speed | 1800rpm |
| Maximum drilling diameter | 30MM |
Instock
There are no reviews yet.