Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | See the detailed description |
| Measurement Caliber | 4mm |
| Working Temperature | 0~40℃ |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | NR10QC |
| Brand Name | AERMANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.