Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | China |
| Model Number | CR2 |
| Power | Electronic |
| Model | CR2 |
| Brand | 3NH |
| Inter-instrument error | 0.3 |
| Repeatability | 0.08 |
| Power Supply | Rechargeable |
| Color | White |
| Software | Support moible app |
| Caliber | 8mm |
Instock
There are no reviews yet.