Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | none |
| Shape | Mushroom/蘑菇 |
| Battery Type | none |
| Power Generation | SWITCH |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | Creadvent |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DC |
| type | photography back light |
| used 1 | neor wall decor wall light |
| used 2 | room decor car ambient Light |
| power | 1w |
| colors1 | white yellow red blue green |
| colors2 | crystal blue pink |
| mode | 7 static colors & 6 dynamic colors |
| socket | usb plug & play |
| voltage | dc5v |
| material | ABS+GLASS |
| model 1 | USB |
| model 2 | room decor home decor |
| model 3 | festival gift mood create |
| model 4 | home wall decoration |
| model 5 | Festive mood lights |
Instock
There are no reviews yet.