Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | WB=R457 |
| Measurement Caliber | 45°/0° |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Brand Name | SOZZDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Range | 0%~120% |
| Resolution | 0.1% |
| Illumination Condition | 45°/0° |
| Illuminant | LED 457nm |
| Whiteness Formula | Blue Light Whiteness WB=R457 |
| Power Supply | 4×1.5V AAA(UM-4)Battery |
| Size | 156mmx67mmx28 mm |
Instock
There are no reviews yet.