Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | AA |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | Li-Ion |
| Nominal Capacity | 3300mWh |
| Model Number | USBAA-33, aa 1.5V 3300mWh battery |
| Brand Name | AIPEKE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Usage scenario | Toys, remote controls, game consoles, Xbos |
| Charging mode | Type-c charging/lithium battery holder charging |
| Charging time | 2 hours |
| Performance during charging | LED green flashing |
| Performance after full | LED green light is on |
Instock
There are no reviews yet.