Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 30 cm |
| Feature | Cordless |
| Voltage | 7.4V |
| Usage Time | 60Mins |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | G26 |
| Line length | Wireless |
| Noise | 50-60dB |
| Rated Power | 19W |
| Rated voltage | 7V |
Instock
There are no reviews yet.