Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 5 cm |
| Bundle | Bundle 1 |
| Battery Number | 10 pcs |
| Replacement Battery | Yes |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | Li-polymer |
| Nominal Capacity | 150mAh |
| Model Number | 302030 032030 |
| Brand Name | EHAO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Function | Rechargeable Battery |
| Voltage | 3.7V |
| Quantity | 10 pcs |
| Condition | 100% Brand new |
| size | thickness:3mm wide:20mm length:30mm |
| fit for | Mp3 mp4 mp5, Keyboard, Recorder, GPS camera, bluetooth, e-book |
| is_customized | Yes |
| Battery weight | 3g/pcs |
Instock
There are no reviews yet.