Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 1 × 1 cm |
| Band length[mm] | UE65NU7140U UE65NU7170S UE65NU7170U UE65NU7175U UE65NU7300K |
| Band width[mm] | UE65NU7300U UE65NU7300W UE65NU7302K UE65NU7305K UE65NU7370U |
| Bluetooth-compatible Version | None |
| Global positioning | GALILEO |
| Metrics measured | Blood Sugar Monitor |
| Activity Tracked | Calorie Tracker |
| Screen size[mm] | UA65NUC30SJ UE65NU6025K UE65NU7020W UE65NU7022K UE65NU7025K |
| Category | Wristbands |
| Case Material | UE65NU7090S UE65NU7099U UE65NU7100K UE65NU7100U UE65NU7102K |
| Screen Type | LED |
| Band Material | UA65NU7100W UA65NU7300G UA65NU7300J UA65NU7300K UA65NU7300S |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | LH65QBNEBGC LH65QMNEBGC UA65NU7090W UA65NU7100K UA65NU7100S |
| Language | CN, English |
| Function | Answer Call |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.