Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | Bluetooth-compatible, Wi-Fi, IR |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | YAHBOOM |
| Origin | Mainland China |
| Support_Board | Jetson NANO 4GB, Jetson Orin NANO 8GB, Jetson Orin NX 16GB |
| Operating system | ROS |
Instock
There are no reviews yet.