Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 100 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, YYHC |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 year |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | China |
| Model Number | LS-F009 |
| Power | Electronic |
| Light source | F/A.D65, TL84, UV, CWF, U30 |
| Inner size | 1280*590*600mm |
Instock
There are no reviews yet.