Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | 1 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | MOONBIFFY, MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| color | Black, Red, Brown |
| thickness | 11mm |
| Special features | decoration |
| Clasp style | pin buckle |
| Dial diameter | 25mm |
| Dial shape | round |
| waterproof | No. |
| Clasp material | stainless steel |
| Packaging Specifications | OPP bag |
| Movement type | Quartz |
| Strap material | PU |
| applicable population | female |
| Display type | pointer |
| Movement origin | China |
| Case material | alloy |
Instock
There are no reviews yet.