Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 310g |
| Dimensions | 210x170mm |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Model Number | C200 |
| Rated Input Power | 8W |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | lefavor |
| Motor type | Brushless |
| Type | Screwdriver Set |
Instock
There are no reviews yet.