Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.208 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 7.08inch |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | Ceramic |
| Model Number | 80030YG |
| Feature | Luminous, Complete Calendar |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | Ceramic |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OUPAI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.