Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 19cminch |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | VP201 |
| Feature | Shock Resistant |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | MULILAI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.