Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 9943 |
| Feature | Luminous, Water Resistant |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.