Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 25mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 20 |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | wwoor 8858L |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | WWOOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.