Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 9.5mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Movement origin | Mainland china |
| Case Shape | Round |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Auto Date, Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Luxury |
| Brand Name | NOTIONR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.