Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 9 × 20 cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go, Ready-to-Go |
| Power Source | Electric, Electric |
| Brand Name | Kmoist |
| Recommend Age | 14+y, 12 y, 14 y |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Name | Tccicadas |
| Barcode | No |
| Design | mouse |
| Charging Voltage | 110-240V |
| Max Speed | Not Measured |
| Certification | CE |
| CE | Type |
| Type Number | 330001 |
Instock
There are no reviews yet.