Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 21mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | Men's Digital Watch |
| Dial Diameter | 42mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.6cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.