Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG160 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogou |
| Name | 371LM 373LM Remote Control |
| Freqeuncy | 315MHz |
| Code | Rolling Code |
| Buttons | 1 / 3 |
| Battery | Include Battery |
Instock
There are no reviews yet.