Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Model: | KCF-CS1 |
| Power: | 1000W |
| Voltage: | 220V |
| Water tank capacity: | 1.2L |
| Power cord: | 0.9M |
| Net weight: | 3.45kg |
| Size: | 312*311*155mm |
Instock
There are no reviews yet.