Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 19 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 15.5mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Tonneau |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | TB 8211Q |
| Feature | Chronograph, Water Resistant, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual, Fashion, Business, sports |
| Brand Name | TSAR BOMBA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| New year Gift | Birthday, husband, father, lover |
| Top Brand Luxuri | Relogio Masculino |
Instock
There are no reviews yet.