Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 14mm, 12mm |
| Band Width | 20mm, 20mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | SKMEI 1025, 1025 |
| Dial Diameter | 50mm, 50mm |
| Feature | Shock Resistant, LED display, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Buckle, Buckle |
| Band Length | 260inch, 25cm |
| Case Material | Plastic, Plastic |
| Movement | Digital, Digital |
| Style | SPORT, SPORT |
| Brand Name | Skmei, Skmei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches, Digital Wristwatches |
| Certification | CE, CE |
| sport watch | digital watch |
| Dial Material Type | Plastic |
| Condition | New with tags |
| Dial Display | Digital |
| Gender | Men |
| watch men | relogio |
| reloj | watches |
Instock
There are no reviews yet.