Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.089 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | GM20 |
| Feature | Shock Resistant, Complete Calendar, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.5cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | MAIKL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.