Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 42mm |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BXboxue |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.