Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.156 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Feature | Repeater, Alarm |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.