Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 18mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | sports watch |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Feature 1 | Digital Watch for Men |
| Feature 2 | Waterproof watch |
| Feature 3 | Student Wristwatch |
| Feature 4 | Military watch |
| Feature 5 | Sports watch |
| Feature 6 | Electronic Watch |
| Feature 7 | Multifunction watch |
| Feature 8 | Digital Wristwatch |
| Feature 9 | Military Digital Watch |
| Feature 10 | Fashion watch |
| Feature 11 | Digital Watch for Men Women |
| Feature 12 | Men's Sports Watches |
| Feature 13 | G Infantry Shock Student Wristwatch |
| Feature 14 | Countdown Stopwatch Sport Watch |
| Feature 15 | LED Electronic Digital Male Watch |
| Feature 16 | Luxury Men Wrist Watch |
Instock
There are no reviews yet.