Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | x |
| Eyepiece diameter | 33-38mm |
| Water Resistance Level | IPX6.5 |
| Objective Lens Diameter | x |
| Magnification | x |
| Model Number | Eye Guard |
| Type | Monocular |
| Brand Name | NYBOOCRA |
| Origin | Mainland China |
| Material | Rubber |
| Applicable | Scope lens cover, Eyecup |
| Package | 1 pc |
Instock
There are no reviews yet.