Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | – |
| Eyepiece diameter | 23.2mm |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 23.2mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 0.37X 0.5X 0.75X 1X |
| Type | Monocular |
| Brand Name | VAST SKY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.