Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | KOLINLOV |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Lightweight Universal Radio Pouch |
| Item No. | BP-120 |
| Product size | 21.5*9*4cm |
| Product net weight | 0.11KG |
| Product colour | Matte Black/Wolf Grey/Ranger Green/Coyote Brown/Multicam/MulticamBlack |
| Main material | Cordura fabric |
Instock
There are no reviews yet.