Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.345 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Brand Name | dawndesslo |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Type | toilet training seat |
Instock
There are no reviews yet.