Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.271 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | B60# |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.