Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | QX2D7HH705607 |
| Capacity | 240-330ml |
| caliber | Standard |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | MATERNITY |
| Material: | cloth |
| Size: | about 145x87mm |
Instock
There are no reviews yet.